Наказ про прийняття на роботу директора

UA RU
Статут (Положення) підприємства визначає: керівника приймають, обирають чи призначають, зважаючи на вимоги законодавства. Наказ про прийняття директора на посаду роботу складають, спираючись на статутні документи та документи про призначення (обрання)

 

Щоб керувати господарською діяльністю підприємства, власник (власники) безпосередньо або через уповноважені органи чи наглядову раду такого підприємства (якщо її створювали) призначає (обирає) керівника підприємства, який є підзвітним власнику, його уповноваженому органу чи наглядовій раді (ч. 3 ст. 65 Господарського кодексу України).

intensyv

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

 

Форма наказу про прийняття директора

Наказ про вступ директора на посаду наші експерти радять складати за формою, відмінною від типової форми П-1, затвердженою наказом Держкомстату від 05.12.2008 № 489. Типова форма П-1 містить розпорядче слово «Прийняти». Проте наказ про прийняття директор складає сам на себе. Формулювання «прийняти на роботу» не сповна відповідає букві закону, хоча це і не порушення.

Наказ про прийняття директора на умовах контракту

Наказ про прийняття на роботу директора СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Оплата лікарняних в період воєнного стану», який відбудеться 6 червня. Спікер — керівник експертної групи «Експертус Кадри» Ольга Догадіна. У програмі — скільки може бути е-лікарняних поспіль, як з’ясувати: е-лікарняний первинний чи продовження попереднього, як оформити лікарняний з-за кордону. Також дізнаєтеся як оплачувати лікарняний суміснику, чи оплачувати лікарняний виконавцю робіт за ЦПД та як оплатити е-лікарняний, якщо працівник звільняється.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Оплата лікарняних в період воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді