Кадровий вебінар: звільнення без помилок

Зареєструйтеся на вебінар, щоб дізнатися як не схибити при звільненні працівника під час воєнного стану

7 квітня відбудеться вебінар «Кадровику: звільнення під час війни». Участь у ньому безплатна і приєднатися зможуть всі охочі. Для цього потрібно виділити хвилинку та зареєструватися.

Кадровий вебінар: звільнення без помилок

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

 

Спікер вебінару — голова Комітету Національної асоціації адвокатів України (НААУ) з трудового права, член Комітету НААУ з питань медіації, адвокат, медіатор Вікторія Поліщук. У прогамі:

  • аналіз останньої судової практики;
  • визначення типових помилок роботодавців для мінімізації ризиків в подальшій роботі.

Крім того, усі учасники отримають доступ до онлайн-семінару «Форум до Дня кадровика» та програми «Кадрова робота під час воєнного стану» (за умови передплати програми Вищої Школи Кадровика — Національна сертифікація кадровиків — 2023).
Детальніше про програму вебінару та спецпропозиції — за посиланням.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді