З Днем Незалежності!

Україні 28 років. Вітаємо зі святом! Зичимо нашій державі миру та розквіту.

Колеги, друзі! Ви, як ніхто інший, знаєте вагу слова. Слова, що руйнує кордони непорозумінь, зводить мости між працівником і роботодавцем, надихає і допомагає знайти вихід із будь-якої скрутної ситуації. Це слово «право»: право бути чесним, бути фахівцем, бути трибуном кадрової справи, її вічним двигуном. Усвідомлення цього допомагає нам повсякчас. Радо вітаємо вас із Днем Незалежності — днем незалежного права.

З Днем Незалежності!

Там, де кадри є розумні,
Де працюють фахівці,
Де законів букви строгі,
Не обійдеш їх в тіні, —
Там є наша Батьківщина,
Незалежна Україна.
Напрям «Кадри» вас вітає,
Та всім успіхів бажає!

Ольга Янчіцька

Знаємо, що передсвяткові та святкові дні сповнені роботи. Адже дехто з працівників воліє збільшити період святкування за рахунок щорічної відпустки або взяти декілька днів за власний рахунок. Інколи «гуляння» затягують так, що кадровику доводиться оформлювати дисциплінарне стягнення.

Щоб довго не шукали, що та як правильно документувати, ми підготували для вас добірки:


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді