Зразок наказу про «переведення» на повний робочий день

Наказ про запровадження в організації режиму повного робочого часу у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці належить до наказів з основної діяльності.

У констатуючій частині наказу необхідно зазначити причини запровадження повного робочого часу, а в розпорядчій частині — визначити терміни запровадження змін, виконавців, строки виконання усіх процедур, що супроводжують зміну істотних умов праці.

Читайте також:

Зразок наказу про «переведення» на повний робочий день (скачати)

Зразок наказу про «переведення» на повний робочий день


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді