Міжнародний день секретаря — 2018

Шановні колеги! Щиро вітаємо вас із професійним святом. Бажаємо вам мудрих керівників і дружніх колег, натхнення, звершень і втілення найамбіційніших планів!

Міжнародний день секретаря

Міжнародний день секретаря — 2018Читайте також: Посада «Офіс-адміністратор» у Класифікаторі професій

Міжнародний день секретаря відзначають щороку в останню середу повного тижня квітня. Цьогоріч святкуємо 25 квітня.

Уперше Міжнародний день секретаря відзначили 1952 року в США. Започаткував його журналіст із Нью-Йорка — Гаррі Клемфусс. Цей день проходить у рамках традиційного в США тижня професійних адміністративних працівників (Administrative Professionals Week).

Нині це свято відзначають не лише секретарі, а й ті працівники, які забезпечують роботу офісу. До таких належать — помічники директора, офіс-менеджери, асистенти, діловоди. Однією зі спільних рис цих професій є те, що вони належать до п’ятірки найзатребуваніших у світі.

Міжнародний день секретаря — 2018Варто почитати!

До відома!

Історична довідка

Із латинського слово «секретар» перекладається як учасник таємних нарад.

Вперше секретарі з’явилися у Стародавньому Римі як охоронці чужих секретів. Відтак із секретарів відокремилися нотаріуси.

Спочатку секретарями були лише чоловіки — довірені особи королів, герцогів і т. д. Наприкінці 18 століття з’явилися жінки-секретарі, які поступово перетворилися у діловодів.

Команда Експертус Кадри


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Як оформити відстрочку працівникам підприємства: алгоритм і судова практика», який відбудеться 11 липня. Спікер — адвокат, сертифікований експерт із військового обліку Леся Лавренюк

Щоб отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді