Трафаретні форми заяв про надання щорічної відпустки та виплату компенсації

Трафаретна форма документа — це шаблонний текст з визначеними місцями для змінної інформації. Трафаретні форми дають змогу уніфікувати документи та пришвидшити їх опрацювання. Для прикладу наводимо трафаретні форми заяв про надання щорічної відпустки та про виплату компенсації за невикористану відпустку.

Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5, надано можливість розробляти трафаретні форми документів. Це значно підвищує ефективність та оперативність організації роботи.

Розробити можна трафаретні форми документів різних видів. Для прикладу — трафаретна форма заяви про надання щорічної відпустки та про виплату компенсації за невикористану відпустку.

До відома!

П’ять порад щодо запровадження трафаретних форм:

  • використовуйте аркуші формату А4;
  • дотримуйте стандартних розмірів полів: ліве — 30 мм; праве — 10 мм; верхнє та нижнє — 20 мм;
  • затверджуйте форми наказом;
  • розмістіть форми на внутрішньому сайті або розішліть керівникам підрозділів;
  • поінформуйте працівників про новий формат заяв.

Трафаретна форма заяви про надання щорічної відпустки

форма заяви на щорічну відпустку

Трафаретні форми заяв про надання щорічної відпустки та виплату компенсації
СКАЧАТИ

Трафаретна форма заяви про виплату компенсації за невикористану відпустку

Форма заяви про виплату компенсації

Трафаретні форми заяв про надання щорічної відпустки та виплату компенсації
СКАЧАТИ

Увага! За законом компенсацію за невикористану відпустку роботодавець виплачує при звільненні працівника. Працівник може отримати гроші замість відпустки, якщо тривалість його щорічних відпусток перевищує 24 к. д., він використав не менше 24 к. д. відпустки, а робочий рік закінчився.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді