Статті за темою Заяви працівників

Заява про звільнення за згодою сторін
Розірвання трудових відносин за пунктом 1 статті 36 КЗпП застосовують у випадку взаємної згоди сторін трудового договору. Ініціювати припинення трудового договору за цією підставою може як працівник, так і роботодавець. Чому доцільно, щоб заява на звільнення за угодою сторін була письмовою, а не лишилась на рівні усних домовленостей? Дізнайтеся нюанси та приклади з судової практики й скачайте зразок заяви на звільнення за згодою сторін 2024.
94772
Візування наказів з кадрових питань
Як не крути, а секретар — людина різностороння. Він і психолог, і кадровик, і діловод. Отже, повинен знати, як правильно візувати накази про прийняття, переведення та звільнення. Яким нормативним актом це передбачено. І яке відношення до візування має заступник директора з економіки та соціальних питань.
48460
Журнал реєстрації заяв з кадрових питань
Реєстрація документа — внесення до облікових форм коротких відомостей про службовий документ із зазначенням реєстраційного індексу та дати реєстрування (ДСТУ 2732:2004 «Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення понять»)
45327
«За власним бажанням з моменту бажання…», або Чим закінчуються жарти з Фемідою
Президент повідомив, що глава його Офісу та всі члени команди від початку написали заяви про звільнення за власним бажанням без дат. Якщо не даватимуть ради роботі, він підпише їх. Така заява — лайфхак від урядовців чи юридично нікчемний документ?
2326
Трафаретні форми заяв про надання щорічної відпустки та виплату компенсації
Трафаретна форма документа — це шаблонний текст з визначеними місцями для змінної інформації. Трафаретні форми дають змогу уніфікувати документи та пришвидшити їх опрацювання. Для прикладу наводимо трафаретні форми заяв про надання щорічної відпустки та про виплату компенсації за невикористану відпустку.
6560
Оформлення заяви в електронній формі
Для підвищення ефективності та оперативності роботи, зокрема використовують трафаретні форми документів. Як оформлювати заяви в електронній формі? Розказуємо порядок та показуємо зразок.
23337
Типова форма заяви працівника
Заява — це письмове офіційне повідомлення і/або прохання, що подають на ім’я посадової особи, як правило, керівника підприємства (Збірник уніфікованих форм організаційно-розпорядчих документів).
11513