Світлого Великодня!

Цьогоріч Великдень відзначатимемо 28 квітня.

Нехай у святковий день ваша оселя наповниться щастям, любов’ю і дзвінким сміхом. Бажаємо міцного здоров’я вам і вашим близьким. Нехай у домівку надходять лише добрі вісті. Натхнення, успіхів, вірних друзів та усіляких гараздів!

А ви знали, що у наших предків існував звичай зберігати яйця до наступного Великодня? Тому з часом, аби яйця не псувалися, почали робити їх із дерева й розписувати орнаментами й візерунками. Пізніше навіть виготовляли їх із порцеляни, срібла, оздоблювали дорогоцінним камінням. Великодні яйця в розмальовці-антистресі від журналу «Кадровик-01» журналу «Кадровик-01» не зіпсуються, а протягом року милуватимуть око й оберігатимуть ваш кабінет від нечистої сили.

З Великоднем!

Скачати розмальовку повністю

Великодній день прекрасний
Хай вам щастя принесе.
Те, що просите в молитвах,
Буде вам дано усе.

В домі затишок, достаток
Буде хай у вас завжди.
Благодать велика Божа
Збереже вас від біди.

З теплом та любов’ю команда Експертус Кадри


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Оплата лікарняних в період воєнного стану», який відбудеться 6 червня. Спікер — керівник експертної групи «Експертус Кадри» Ольга Догадіна. У програмі — скільки може бути е-лікарняних поспіль, як з’ясувати: е-лікарняний первинний чи продовження попереднього, як оформити лікарняний з-за кордону. Також дізнаєтеся як оплачувати лікарняний суміснику, чи оплачувати лікарняний виконавцю робіт за ЦПД та як оплатити е-лікарняний, якщо працівник звільняється.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Оплата лікарняних в період воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді