Статті за темою Призов працівника на строкову військову службу

Заміна призваного працівника
Хоча в період дії воєнного стану на строкову військову службу не призивають, можете скористатись цим алгоритмом при заміні мобілізованого працівника. В заявах та наказах не вказуйте лише, що це строкова військова служба.
4933
Осінній призов на строкову службу 2019: алгоритм для кадровика
Протягом жовтня – грудня 2019 року в Україні проходить осінній призов на строкову військову службу. Як діяти кадровику, коли працівника призвали на строкову військову службу 2019. Які законодавчі гарантії закріплені за працівником-призовником, — розкажемо у статті.
24184
Осінній призов офіцерів запасу 2018: призивають вдвічі більше, ніж планувалось
У листопаді 2018 року військовий вишкіл пройде 1000 офіцерів запасу замість планованих 500-та. Детально про те, чим зумовлено збільшення кількості призовників та кого призиватимуть, — у статті.
10083
Строкова військова служба працівника у 2016 році
Осінній призов на строкову військову службу цьогоріч припадає на жовтень-листопад. Для виконання військового обов’язку призивають чоловіків віком до 27 років, серед яких і працюючі чоловіки. Як у такому випадку правильно увільнити від роботи призваного працівника, розгляньмо далі.
14946
Працівника-призовника направлено на медичне обстеження: оформлюємо необхідні документи
Особи, які направляються військовими комісаріатами на медичний огляд, лікування, увільняються від роботи на час, необхідний для виконання зазначених обов’язків та перебування в лікувальному закладі охорони здоров’я, із збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середньої заробітної плати
2630