Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014 в Одесі відбувся

29 вересня 2014 року у м. Одесі декілька сотень фахівців кадрових служб взяли участь у Всеукраїнському Кадровому Конгресі —2014

29 вересня 2014 року у м. Одесі декілька сотень фахівців кадрових служб взяли участь у Всеукраїнському Кадровому Конгресі —2014. Мета проведення заходу — інформування професійної спільноти про важливі новації в законодавстві, підвищення престижності праці спеціалістів кадрових служб та запровадження професійного свята — Дня кадровика.

Ініціатор проведення Всеукраїнського кадрового конгресу — напрям «Експертус Кадри» Цифрового видавництва Експертус, журнал «Кадровик-01», експертно-правова система «Експертус Кадри» — висловлює щиру подяку за підтримку Одеському обласному центру зайнятості та Одеському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Під час урочистої церемонії відкриття Конгресу учасників привітали Ірина Іванченко, шеф-редактор журналу «Кадровик-01» та експертно-правової системи «Експертус Кадри», та провідний експерт у сфері кадрового документування Юлія Видиборець, один з кращих експертів України у сфері трудового права, головний редактор експертно-правової системи «Експертус Кадри».

Найактивніших спеціалістів кадрової сфери було нагороджено почесними дипломами. Так, за високу професійну майстерність і невпинне прагнення до самовдосконалення отримали нагороди керівники і спеціалісти кадрових служб таких організації: ТОВ «Телекомунікаційні Технології», ПрАТ «Одеський коньячний завод», ТОВ «Хумана Південь», ПАТ «Пивоварня Південна», ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод», ТОВ «Архо-торгівельна мережа», ЖКХ Чорноморської селищної ради, ТОВ «ЮНЛ», ТОВ «СБК «Новофлот», ООО «Ди Борго Консалтинг».

Для представників кадрових служб у першій частині заходу була проведена лекція за темою «Важливі зміни у сфері захисту персональних даних». Про зміни у захисті персональних даних і необхідні дії з боку кадрових служб розповіла Ірина Альбертівна Іванченко, керівник тематичного напряму «Експертус Кадри».

Друга частина заходу розпочалася із розіграшу лотереї та вручення переможцям комплектів професійної літератури.

Наступна лекція була присвячена актуальним питанням трудових відносин з працівниками, яких призвано на військову службу у зв’язку з мобілізацією, і працевлаштуванню людей, які були змушені залишити свої домівки у Донецькій та Луганській областях і шукати допомоги. Про законодавче регулювання і практичні аспекти цих питань докладно розповіла учасникам Конгресу Юлія Вікторівна Видиборець. До речі, Юлія Вікторівна — один із найдосвідченіших експертів з цієї теми, адже за її плечима тільки у 2014 році вже кілька десятків семінарів-практикумів, а також статей і консультацій у професійних виданнях щодо трудових відносин з працівниками, призваними у зв’язку з мобілізацією; а ще Юлія Вікторівна — один з авторів і упорядників методичного посібника «Військовий облік з нуля», який вийшов друком у 2012 році як один з випусків «Бібліотеки Кадровика».

Під час Конгресу учасники мали змогу долучитися до підписання звернення щодо запровадження в Україні професійного свята — Дня кадровика.

Наступні міста, в яких відбудеться Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014 року, — це Харків, Київ та Львів. Тож запрошуємо всіх бажаючих пройти легку реєстрацію та взяти участь у великих кадрових зборах.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Статті за темою

Усі статті за темою

Заява на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім’ї

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім'ї. Його доволі часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
168

Калькулятор кількості кадровиків

Якщо ваше підприємство належить до тих, що стрімко розвиваються, ви плануєте створювати нові підрозділи, філіали, добирати нових працівників, варто знати: це — додатковий оберемок кадрових справ. В нагоді стане зручний сервіс — «Калькулятор кількості кадровиків». Він зекономить ваш час на розрахунках і дасть змогу ліпше підготуватися до розмови з керівником про нагальну потребу прийняти на роботу ще одного працівника відділу кадрів.
9158

Заява на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
4333

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
346

Заява на відстрочку у зв’язку із навчанням

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку із навчанням, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
2192

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді