Проведено перевірку дотримання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
За даними Державної інспекції України з питань праці порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів встановлено у 2,1 тис. роботодавців

За даними Державної інспекції України з питань праці порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів встановлено у 2,1 тис. роботодавців.

За I півріччя 2014 року державними інспекторами з питань праці територіальних державних інспекцій з питань праці перевірено 6,0 тис. підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, з питань додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Порушення законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів встановлено у 2,1 тис. роботодавців.

Всього за результатами перевірок виявлено 2,9 тис. порушень вимог статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», зокрема,  виявлено 0,7 тис. роботодавців з чисельністю працюючих 8 та більше осіб, які не зареєстровані у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів, 1,1 тис. роботодавців - не подали звіти про зайнятість та працевлаштування інвалідів, 1,1 тис. роботодавців  – не виконали норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів.

За результатами перевірок  державними інспекторами з питань праці:

- внесено 2,0 тис. приписів про усунення порушень законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів. На виконання приписів державних інспекторів з питань праці  309 роботодавців зареєструвалися у відділеннях Фонду, 500 - подали звіти про зайнятість та працевлаштування інвалідів,  працевлашовано 149 інвалідів;

- складено та передано до суду 1,6 тис. протоколів про адмінправопорушення відповідно до частини 2 статті 188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Накладено судами адмінштрафів на суму 99,8 тис. грн.;

- внесено 909 подань про притягнення посадових осіб підприємств, установ, організацій, винних у порушенні законодавства, до дисциплінарної відповідальності. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 259 осіб.

Опановуємо уніфіковані форми документів за новим збірником від Державної архівної служби

Статті за темою

Усі статті за темою

Психологія конфлікту: чому ми сваримось на роботі

Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
156

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
209

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
14831

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
9858

Позитивний HR-бренд: ключ до успіху

У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
162

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді