Наказ про прийняття на роботу за строковим трудовим договором

Автор
порталу «Кадровик-01»
Одним із видів трудового договору є строковий трудовий договір, який можна укладати тільки у разі, якщо трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк.

Звільнення строковика під час відпустки

Строкові трудові договори укладають, якщо трудові відносини не можна встановити на невизначений строк. Виняток — під час воєнного стану строковий договір можна укласти з будь-яким працівником.

Якщо у наказі неправильно/некоректно визначите строк трудового договору, не матимете можливості звільнити працівника у зв’язку із його закінченням.

Зразок наказу про прийняття на роботу за строковим трудовим договором

 Наказ про прийняття на роботу за строковим трудовим договором СКАЧАТИ

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді