Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства

Посадова інструкція інженера з охорони праці визначає основні завдання, обов’язки, права та відповідальність на займаній посаді. До уваги два варіанти посадової інструкції.

Взірцева колекція документів:

Безпека з охорони праці на підприємстві — прямий обов’язок інженера з охорони праці. Пропишіть завдання, обов’язки, права та відповідальність інженера з охорони праці у посадовій інструкції.

До вашої уваги посадова інструкція інженера з охорони праці, яку розроблено для ситуації, за якої інженер з охорони праці одноосібно виконує на підприємстві функції служби охорони праці. А також зразок посадової інструкції провідного інженера з охорони праці у складі служби охорони праці.

Зразок посадової інструкції інженера з охорони праці

скачати посадову інструкцію інженера з охорони праці

СКАЧАТИ

Відповідно до абз. 6 п. 6 Загальних положень розд. 1 Вип. 1 ДКХП та абз. 7 п. 6 Загальних положень розд. 2 Вип. 1 ДКХП ознайомлювати працівника з інструкцією необхідно під особистий підпис.

Посадова інструкція провідного інженера з охорони праці у складі служби охорони праці

інженер з охорони праці посадова інструкціяСКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді