Запис в трудовій книжці про час догляду за дитиною-інвалідом

Запис до трудової книжки про час догляду за дитиною-інвалідом віком до 16 років слід вносити на підставі довідки органу праці та соціального захисту населення.

Запис про час догляду за інвалідом I групи або дитиною-інвалідом віком до 16 років, а також за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду (п. є ст. 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-XII), у т. ч. за перестарілим, який досяг 80-річного віку (згідно з медичним висновком) вноситься до трудової книжки окремим рядком із посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів (пп. д п. 2.19 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58).

Запис в трудовій книжці про час догляду за дитиною-інвалідомДізнайтеся, чи можна продовжити відпустку по догляду за дитиною на підставі посвідчення дитини-інваліда підгрупи А без довідки про потребу дитини-інваліда в домашньому догляді?

Запис у трудовій книжці про догляд за дитиною інвалідом слід зробити перед записом про прийняття на роботу.

Зразок унесення запису до трудової книжки про догляд за дитиною-інвалідом

Запис в трудовій книжці про час догляду за дитиною-інвалідом
Запис в трудовій книжці про час догляду за дитиною-інвалідом
СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді