Запис в трудову книжку про прийняття на роботу
У графу 3 трудової книжки вносимо запис про прийняття на роботу із зазначенням найменування підрозділу (цеху, відділу, дільниці, виробництва), а також посади (професії) і присвоєного розряду (п. 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58; далі — Інструкція № 58).
В трудовій книжці не вказуємо умови трудового договору:
- тривалість робочого часу, графік роботи, умови оплати праці, наявність/відсутність повної матеріальної відповідальності тощо;
- умови прийняття на роботу: за строковим трудовим договором, за контрактом, наявність/відсутність випробування тощо.
При прийнятті особи на роботу в трудовій книжці відображаємо винятково відомості, які визначає Інструкція № 58.
Про особливі умови прийняття на роботу можемо дізнатись із записів про звільнення. Строковий договір припиняємо на підставі пункту 2 статті 36 КЗпП, за порушення умов контракту звільняємо за пунктом 8 статті 36 КЗпП, а особу, яка не витримала випробування, звільняємо на підставі пункту 11 статті 40 КЗпП.