Складаємо наказ про підготовку графіка відпусток на 2018 рік

Зазвичай процедуру розроблення графіка відпусток регламентовано локальними нормативними актами установи. У разі якщо цього не зроблено, слід документувати відповідні завдання наказом керівника організації.

Графік відпусток на 2021 рік

Вкотре нагадуємо, що розпочинати роботу із підготовки графіка відпусток на рік прийдешній доцільно наприкінці листопада або на початку грудня. А затвердити графік та ознайомити з ним працівників — доречно не пізніше кінця поточного року, оскільки деякі працівники можуть планувати відпустку з самого початку року.

Складаємо наказ про підготовку графіка відпусток на 2018 рікЧитайте також: Графік відпусток — 2018: складаємо за рекомендаціями та прикладом

Вашій увазі пропонуємо зразок наказу про підготовку графіка відпусток на 2018 рік.

Складаємо наказ про підготовку графіка відпусток на 2018 рік
Складаємо наказ про підготовку графіка відпусток на 2018 рік
СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді