Кадрові звіти — 2020

UA RU
Таблиця обов’язкових звітів на 2020 рік зі строками подання, посиланням на роз’яснення із заповнення звітів та описом функцій кадровика

Щороку кадровики беруть участь у підготовці звітів підприємства до держорганів. У 2020 році доведеться скласти щонайменше 5 звітів. Не марнуйте часу на пошук актуальних форм, інструкцій із заповнення звітів та перевірку строків звітування — ми підготували зведену Таблицю звітів на 2020 рік.

Не всі звіти складають та подають кадровики.

➤ За які звіти відповідає кадровик

Звіт за формою № 3-наука подає до органу статистики вчений секретар чи науковий підрозділ, а складає разом з бухгалтером і кадровиком.

Відповідальність за складання і подання повідомлення ДПС несуть посадові особи — підписанти. Повідомлення про прийняття працівника на роботу підписують керівник і головний бухгалтер*. Отже, повідомляти ДПС має бухгалтер. А кадровики повинні вчасно надавати бухгалтерії копії наказів про прийняття на роботу.

Звіти, які складає чи в підготовці яких бере участь кадровик у 2020 році

Скачати Таблицю звітів на 2020 рік

Кадрові звіти — 2020


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Як оформити відстрочку працівникам підприємства: алгоритм і судова практика», який відбудеться 11 липня. Спікер — адвокат, сертифікований експерт із військового обліку Леся Лавренюк

Щоб отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді