Звіт № 7-ПВ «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» у 2021 році

UA RU
Кадрова служба приймає безпосередню участь у складанні звіту № 7-ПВ, тому експерти Експертус Кадри уже підготували для вас детальний алгоритм заповнення. Дедлайн — 31.03.2021.

Форма звіту № 7-ПВ

У цьому році звіт № 7-ПВ подаємо за новою формою, яка затверджена наказом Держстату від 17.06.2020 № 183.

Форма звіту діє з 1 січня 2021 року. Звіт № 7-ПВ складений із трьох розділів. Показники розділу I та II відображають дані загалом по підприємству (без виділення структурних підрозділів) станом на кінець 2020 року.

⚡ Як створити кадрову службу, визначити кількість і обов’язки працівників

Хто подає звіт № 7-ПВ

ЇЇ подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб:

  • у паперовому вигляді безпосередньо територіальному органу Держстату;
  • в електронному вигляді через кабінет респондента.

Бланк звіту № 7-ПВ

Скачати бланк

Звіт № 7-ПВ «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» у 2021 році

Як заповнити звіт № 7-ПВ

Як заповнювати форму міститься у Роз’ясненнях Держстату «Щодо форми державного статистичного спостереження № 7-ПВ (один раз на чотири роки) «Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників» від 14.07.2020 № 19.1.2-12/14-20.

Утім, інформацію з первинних облікових документів, документів бухгалтерського обліку, фінансової звітності необхідно заповнювати за затвердженими інструкціями.

Як заповнити звіт № 7-ПВ: лайфхаки від екперта

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді