Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014 зібрав фахівців кадрових служб в Харкові

Наступними містами, у яких відбудеться Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014, стануть Київ та Львів. Участь для всіх бажаючих БЕЗОПЛАТНА!

Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014 вже вдруге зібрав фахівців кадрових служб. Цього разу зустріч відбулася 9 жовтня у м. Харкові.

Ініціатор проведення Всеукраїнського кадрового конгресу — напрям «Експертус Кадри» Цифрового видавництва Експертус, журнал «Кадровик-01», експертно-правова система «Експертус Кадри» — висловлює щиру подяку за підтримку Харківському обласному центру зайнятості та всім учасникам Конгресу за теплу зустріч.

Під час урочистої церемонії нагородження найактивніших спеціалістів кадрової сфери відзначили почесними дипломами Ірина Іванченко, шеф-редактор журналу «Кадровик-01», та Юлія Видиборець, провідний експерт у сфері кадрового документування та головний редактор експертно-правової системи «Експертус Кадри».

За високу професійну майстерність і невпинне прагнення до самовдосконалення отримали нагороди керівники і спеціалісти кадрових служб таких організації: ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат», Філія Українського державного центру транспортного сервісу «Ліски» на Південній залізниці, ТОВ «ЛЕДА», ПАТ «Завод Залізобетонних Конструкцій — 15», ТОВ «ЕпіцентрК», ТОВ «Укртрансагро», Харківський економіко-правовий університет, ПАТ «ФЕД», ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського», ДП «Східний експертно-технічний центр» Держгірпромнагляду України.

Про всі важливі зміни у сфері захисту персональних даних розповіла Ірина Альбертівна Іванченко у першій частині Конгресу. Наступну тему, присвячену трудовим відносинам з мобілізованими працівниками і переселенцями із зони АТО, було детально розібрано завдяки Юлії Вікторівні Видиборець.

Також у Харкові відбувся розіграш лотереї та вручення переможцям призів від напряму «Експертус Кадри».

Під час Конгресу учасники мали змогу долучитися до підписання звернення щодо запровадження в Україні професійного свята — Дня кадровика.

Наступними містами, у яких відбудеться Всеукраїнський Кадровий Конгрес — 2014, стануть Київ та Львів. Участь для всіх бажаючих БЕЗОПЛАТНА! Тож не гайте часу, хутчіш проходьте легку реєстрацію та не пропустіть нагоду прослухати ексклюзивні теми — «Захист персональних даних» та «Трудові відносини з мобілізованими працівниками і переселенцями із зони АТО», отримати корисні призи та поспілкуватися з колегами. Чекаємо на Вас у м. Києві (30 жовтня) та м. Львові (7 листопада)! 

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Статті за темою

Усі статті за темою

Калькулятор кількості кадровиків

Якщо ваше підприємство належить до тих, що стрімко розвиваються, ви плануєте створювати нові підрозділи, філіали, добирати нових працівників, варто знати: це — додатковий оберемок кадрових справ. В нагоді стане зручний сервіс — «Калькулятор кількості кадровиків». Він зекономить ваш час на розрахунках і дасть змогу ліпше підготуватися до розмови з керівником про нагальну потребу прийняти на роботу ще одного працівника відділу кадрів.
8864

Заява на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
2937

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
253

Заява на відстрочку у зв’язку із навчанням

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку із навчанням, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
1449

Заява про відстрочку через інвалідність військовозобов’язаного

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від армії для особи з інвалідністю, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
4287

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді