11.07.2014 набрали чинності зміни до постанови Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» від 12.04.2012 № 327. Зміни внесені постановою Фонду від 29.05.2014 № 8
11.07.2014 набрали чинності зміни до постанови Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» від 12.04.2012 № 327. Зміни внесені постановою Фонду від 29.05.2014 № 8.
Вони передбачають продовжити до 31.08.2014 виплачувати мінімальний розмір допомоги по безробіттю в розмірі 544 гривні — для осіб, зазначених у ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».
У разі якщо розмір допомоги по безробіттю, розрахований застрахованій особі, зазначеній у частині першій статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», відповідно до частини першої статті 23 цього Закону, менший за 76,9 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, допомога по безробіттю такій особі виплачується у розмірі 76,9 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.