Розмір щомісячної та одноразової винагороди не може перевищувати 100% посадового окладу працівника.
Постановою КМУ від 14.06.2017 № 424 (далі — Постанова № 424) унесено зміни до Порядку виплати винагороди державним реєстраторам, працівникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану, затвердженого постановою КМУ від 25.12.2015 № 1131.
Нагадаємо, що посадова особа, яка належно виконує повноваження, визначені Законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-IV, «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01.07.2010 № 2398-VI має право на отримання щомісячної та/або одноразової (раз на рік) винагороди відповідно до результатів роботи.
Постановою № 424 уточнено, що працівникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану винагороду виплачуватимуть в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду державного бюджету. Розмір щомісячної та одноразової винагороди не перевищуватиме 100% посадового окладу працівника. Винагороду виплачуватимуть одночасно з виплатою заробітної плати.
Ольга Догадіна,
провідний експерт Експертус Кадри
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.