Як визначити розмір посадового окладу заступника керівника навчального закладу? Роз’яснює МОН

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Посадові оклади заступників керівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ встановлюють на 5-15% нижче, ніж посадовий оклад (ставка заробітної плати) керівника навчального закладу

Міністерство освіти і науки України у листі від 07.06.2017 № 1/11-5437 нагадало, що схеми та розміри тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ визначені у наказі МОН від 26.09.2005 № 557 (далі — Наказ № 557).

Так, посадові оклади заступників керівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ встановлюють на 5-15% нижче, ніж посадовий оклад (ставка заробітної плати) відповідного керівника, визначений за схемами тарифних розрядів, затверджених Наказом № 557 (п. 3 Наказу № 557).

Якщо змінюють тарифний розряд (посадовий оклад) керівника навчального закладу, то мають також змінити посадовий оклад його заступників.

МОН зауважує: якщо посадовий оклад (тарифна ставка) визначений у гривнях з копійками, цифри до 0,5 — відкидають, від 0,5 і вище — округляють до однієї гривні (п. 2 прим. дод. 1 наказу № 557).

Ольга Догадіна,
провідний експерт Експертус Кадри

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Трудовий контракт — особлива форма трудового договору

Контрактна форма трудового договору є досить поширеною на сьогодні, адже надає більшу гнучкість у визначенні умов роботи та взаємних обов’язків. Саме цим контракт і викликає низку питань: у чому полягає різниця між трудовим договором і контрактом; які особливості продовження контракту; де знайти зразок контракту з працівником? Відповіді на всі питання та типова форма контракту з працівником (зразок заповнення) — у статті.
14843

Запровадження вахтового методу роботи

Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.
16239

Зразок заяви про «чорнобильську» відпустку

Якщо на підприємстві є працівники, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та віднесені до 1 чи 2 групи постраждалих, для них гарантований додатковий відпочинок. А саме — додаткова відпустка за збереженням зарплати тривалістю 14 робочих (16 календарних) днів.
36554

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді