Рівень безробіття в Україні скоротиться до 6% вже за два роки

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов разом зі своїм заступником Юлією Свириденко розповіли на брифінгу про основні напрями реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць до 2022 року.

Рівень безробіття в Україні скоротиться до 6% вже за два роки

Тимофій Милованов
міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Що робитиме Уряд у 2020 році

Міністр повідомив, що Кабмін 24 грудня під час засідання Уряду затвердив напрямки державної політики у сфері зайнятості населення, розроблені Мінекономіки.

Головна мета розробленого документа — розширення можливостей та прав громадян на гідну працю, створення нових робочих місць, збалансування попиту та пропозицій на ринку праці, а також підвищення рівня зайнятості населення.

Рівень безробіття в Україні скоротиться до 6% вже за два рокиМіністр економіки розвінчує міфи про урядовий Трудовий кодекс

Мінекономіки визначило такі пріоритетні напрями реалізації державної політики у сфері зайнятості населення:

  • розвиток національної економіки як основи для забезпечення продуктивної зайнятості та створення нових робочих місць;
  • стимулювання розвитку підприємництва та самозайнятості;
  • забезпечення створення гідних умов праці та детінізація відносин у сфері зайнятості населення;
  • розвиток системи професійної (професійно-технічної) освіти та забезпечення створення умов для професійного навчання впродовж життя;
  • забезпечення розвитку інклюзивного ринку праці. Сприяння зайнятості молоді;
  • реформування державної служби зайнятості та забезпечення інноваційного розвитку послуг на ринку праці;
  • забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері трудової міграції.

«Ми очікуємо що завдяки виконанню Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення ми скоротимо рівень безробіття до 6%, зменшимо обсяг неформальної зайнятості населення, а також кількість громадян, зайнятих економічною діяльністю у віці 15 – 70 років у 2022 році до 60,7%»

— наголосив Тимофій Милованов.

За інформацією прес-служби Мінекономіки

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Як ФОП прийняти працівника на роботу

Оформлення працівника на роботу фізичною особою-підприємцем (ФОП) в Україні має відбуватися відповідно до вимог трудового законодавства. Як ФОП прийняти працівника на роботу законно та швидко — у статті.
5182

Зразок заяви працівника на суміщення посад

Суміщення посад може запроваджуватися як за згодою з працівником, так і за одностороннім рішенням роботодавця. Продемонструймо на прикладі, як написати заяву на суміщення посад за ДСТУ 4163:2020
60075

Роль кадровика в командній роботі

Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
81

Щорічна відпустка за строковим трудовим договором

Працівник працює більше півроку за строковим трудовим договором на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до трьох років. Чи має він право на щорічну відпустку повної тривалості?
8543

Сумісництво та суміщення: принципова різниця, яку необхідно врахувати

Сумісництво і суміщення професій і посад є проблемним питанням для працівників кадрових служб. Нерідко сумісництво та суміщення в трудовому праві плутають або, ще гірше, ототожнюють їх. У статті ви знайдете все про сумісництво і суміщення, порівняльна характеристика яких є дуже важливою. Отже, сумісництво і суміщення: в чому різниця?
103863

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді