Вхід до реєстрів здійснюється за допомогою Кваліфікованого електронного підпису.
➤➤ Як безкоштовно отримати Кваліфікований електронний підпис на ID-картку за три хвилини
Де, які дані можна дістати
Інформацію для заповнення розділу 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації, можна перевірити в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Електронне декларування: 12 нюансів
Відомості до розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї» декларації можна звірити з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Скористайтесь онлайн-сервісом Електронний кабінет водія, щоб дізнатись всю інформацію про транспортні засоби, які знаходяться на правах власності. Стане у пригоді при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби».
Про отримані протягом року доходи можна дізнатись на Порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Також відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в електронному кабінеті на сайті Державної податкової служби України. Інформацію про доходи за попередній рік можна отримати після 10 лютого.
Власникам повітряних суден НАЗК радить перевірити інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден України.
Власникам морського та річкового транспорту — звіритись з Судновою книгою України та Державним судновим реєстром.
Інформацію, необхідну для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи», знайдете у базі даних державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності».
Увага! НАЗК застерігає, що інформація у реєстрах може бути неповною та періодично оновлюватися.
За інформацією НАЗК