Самоізоляція працівників, старших за 60 років, допоможе врятувати систему охорони здоров’я від паралічу

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Заступник Міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко роз’яснив, чому особам старше шістдесяти, рекомендовано залишатись вдома.

Самоізоляція працівників, старших за 60 років, допоможе врятувати систему охорони здоров’я від паралічу

⇛ Антикризова робота з персоналом під час карантину ⇚

Нагадуємо, що з 6 квітня на всій території України введені жорсткі обмежувальні заходи. Зокрема, на самоізоляції мають перебувати всі громадяни віком понад 60 років. Виняток — особи, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, та які забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

На брифінгу 6 квітня Головний державний санлікар прокоментував: «В Україні у людей старше 60 років, на жаль, у більшості є хронічні захворювання, які у разі коронавірусного захворювання часто призводять до несумісних з життям станів. Саме тому було прийнято рішення зобов’язати осіб старшого віку за межі свого житлового будинку/квартири не виходити, щоб унеможливити ризик інфікування».

Самоізоляція працівників, старших за 60 років, допоможе врятувати систему охорони здоров’я від паралічуДізнайтеся, як оформити самоізоляцію працівника, старшого 60 років, на підприємстві, що не належить до об’єктів критичної інфраструктури

В. Ляшко стверджує: «Саме дотримання всіх карантинних заходів та соціальне дистанціювання – це запорука готовності нашої країни зустріти та без утруднень подолати епідемію. Ми можемо запобігти масовому надходженню хворих та розтягнути захворювання в часі і не допустити паралічу системи охорони здоров’я».

В. Ляшко повідомив, що наразі чимало закладів системи охорони здоров’я перепрофільовуються, щоб приймати хворих на COVID-19. Заклади охорони здоров’я, зокрема, першої хвилі прийому хворих, забезпечуються засобами індивідуального захисту. Також здійснюються заходи щодо розширення тестування на коронавірусну хворобу.

Заступник міністра наголосив, що самолікуванням — неприйнятне, оскільки може призвести до несумісних з життям випадків.

В. Ляшко закцентовує:

При наявності симптомів, характерних для COVID-19, зателефуйте до свого сімейного лікаря, який встановить діагноз та направить мобільну бригаду для забору зразків для діагностування.

Особи, які не підписали декларацію із сімейним лікарем, а у разі підозри на інфікування коронавірусом, повинні зателефонувати на номер швидкої медичної допомоги «103». Диспетчер спрямує та викличе мобільну бригаду. Після встановленого діагностування лікар прийме рішення: чи хворий продовжує лікуватися вдома під медичним спостереженням лікуючого лікаря чи відправляється на госпіталізацію до стаціонару.

Головний санлікар України пояснив, що людям старше 60 років рекомендовано бути вдома, щоб не інфікуватися коронавірусом, бо це може вартувати життя.

Він додав, що 5 квітня фахівці МОЗ, НСЗУ, ДСНС відправилися у регіони, щоб «перевірити на місцях готовність визначених закладів охорони здоров’я першої хвилі щодо прийому на коронавірусну хворобу».

До того ж окрім мобільних бригад, в Україні у стані готовності аеромедичної евакуації знаходяться 8 повітряних суден (3- ДСНС, 5 – Нацгвардії), «які у складних випадках зможуть госпіталізувати хворих до закладів охорони здоров’я».

За інформацією Урядового порталу

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Роль кадровика в командній роботі

Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
77

Психологія конфлікту: чому ми сваримось на роботі

Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
179

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
226

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
14929

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
9929

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді