Якщо працівник захворіє на коронавірус, до підприємства застосують протиепідемічі обмежувальні заходи на 14 днів.

Як оптимізувати штат на час карантину
На території області епідемічна ситуація ускладнюється з кожним днем. Фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня.
За інформацією Київобладміністрації з 18.03.2020 по 09.04.2020 в Київській області:
- 140 підтверджених випадків захворювання (в т.ч. 10 дітей);
- 583 випадки підозри на інфікування;
- 1607 контактних осіб під медспостреженням;
- 5 летальних випадків.
Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:
1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів, а саме:
- з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. 13 квітня 2020;
- з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 до 06 год. 00 хв. 21 квітня 2020.
2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
3. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:
- на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічні обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;
- складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.
4. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
5. Обмежити доступ громадян до місць поховань. Навіть із дотриманням правил карантину не більш, як по двоє людей та у захисних масках.
6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.
Як оплатити самоізоляцію працівника
7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, самоізольовуватись і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.
За інформацією Facebook-сторінки Київської обладміністрації

Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.