У 2020/2021 навчальних роках для школярів продовжать дистанційне навчання, нові правила якого пропише Кабмін. До чого готуватись працівникам, які мають дітей шкільного віку?

Головне у червні 2020
З вересня у школах збережуться технології дистанційного навчання. Про це повідомила т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій в ефірі програми «Сніданок з 1+1».
«Технології дистанційного навчання будуть використовувати у школі більше, і ми перейдемо до іншого формату навчання. Тобто будуть поєднуватися і класно-урочна система, і технології змішаного навчання. З вересня, думаю, вони будуть краще використовуватися в наших школах», — розповіла пані Мандзій.
Можливо святкова лінійка, звичні уроки та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Нова програма КМУ містить пункти про організацію дистанційного навчання у 2020-2021 роках, а також про проведення ЗНО в онлайн режимі.
За словами Любомири Мандзій, у вітчизняних школах з кожним днем будуть все більше впроваджуватися технології дистанційного навчання. Зрештою Україна повністю перейде на новий формат навчання. Відповідні рекомендації українські школи та коледжі отримають вже до кінця червня цього року. Далі адміністрації установ і викладачі зможуть приступити до планування структури майбутнього навчального року.
Дізнайтеся, як вчинити, якщо під час карантину працівник хоче працювати, але потрібно зранку і вдень погодувати дітей
Пані Мандзій додала:
«Буде так зване «коригувальне навчання». Вчителі зможуть з’ясувати опанування того матеріалу учнями, який припав на карантин. І тут буде індивідуальний підхід виключно кожного класу й кожного вчителя».
У разі, коли до початку наступного навчального року епідемія COVID-19 в Україні буде переможена, освітня система все одно активно впроваджуватиме принципи дистанційного навчання. Поки що МОН не встановлює конкретних термінів, але цю роботу передбачають зробити у вересні.
За інформацією UKRRAIN
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.