Мінекономіки: оцініть роботу служби зайнятості

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Анонімне опитування про роботу служби зайнятості вже стартувало

Мінекономіки: оцініть роботу служби зайнятості

2 серпня 2021 року стартувало анонімне опитування про роботу служби зайнятості. Опитування доступне на офіційному сайті Мінекономіки та триватиме два місяці. По завершенню буде проведений ретельний аналіз відгуків, які допоможуть сформувати напрями подальшої трансформації системи у бік вдосконалення принципів клієнтоорієнтованості. У першу чергу це анкетування стосується тих, хто звертався за допомогою у працевлаштуванні.

Інфостенд: Громадські та тимчасові роботи від служби зайнятості. Визначення й відмінності

Ситуація на ринку праці не є стабільною. Коливання між обсягами безробіття та працевлаштування постійно різняться, що має як об’єктивні, так і інституційні пояснення. Саме тому збір інформації про рівень надання службою послуг може сприяти розумінню того, як надалі розвивати інституцію.

«Працевлаштування – це одна з найважливіших соціальних послуг, яку держава надає своїм громадянам. Мінекономіки має намір змінити філософію роботи установ системи зайнятості. Ми впевнені, що ця послуга повинна надаватися якісно та швидко. При звернені до центрів громадянин має отримати максимальну допомогу та сприяння у вирішенні питань працевлаштування, навчання чи отримання нової кваліфікації. Ціллю служби зайнятості має стати реальна допомога громадянам, а місією – покращення життя та добробуту наших людей. Зазначу, збільшення кількості офіційно працюючих – важливе соціально-економічне питання, яке постійно у фокусі Президента України, Уряду та Міністерства економіки», – прокоментувала заступниця Міністра економіки України Світлана Глущенко.

В країні діє розгалужена система установ, відповідальних за надання послуг у сфері зайнятості населення, трудової міграції та соціального захисту від безробіття. Мінцифри пропонує оцінити якість та ефективність роботи установ, рівень зручності надання послуг.

Розмір допомоги по безробіттю

Мінекономіки важливо отримати зворотній зв'язок, щоб удосконалити роботу центрів та зробити їх максимально клієнтоорієнтованими.

За матеріалами Мінекономіки

Опановуємо уніфіковані форми документів за новим збірником від Державної архівної служби

Статті за темою

Усі статті за темою

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
144

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
14555

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
9562

Позитивний HR-бренд: ключ до успіху

У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
128

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
1169

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді