Виплати оновлять для тих пенсіонерів, які продовжили працювати
У червні відбудеться перерахунок виплати пенсіонерам що продовжують працювати.
Працівник досяг пенсійного віку: що робити?
Початково перерахувати виплати мали у квітні, проте цей процес відклали через відсутність статистики. Тож нинішнє перерахування відбудеться заднім числом, а пенсіонери отримують гроші за кілька місяців одразу.
Пенсійна реформа: які зміни плануються
Надбавка залежатиме від стажу та заробітної плати і відрізнятиметься для кожної особи. Так, підвищення може скласти до 1200 грн (якщо зарплата була у декілька разів вище за середню). Найбільше отримають ті, хто працював впродовж останніх двох років та отримував офіційну зарплату високого рівня. Втім, навіть кілька місяців додаткового стажу можуть вплинути на розмір пенсії.
Вас також може зацікавити:
Зазначимо, перерахування виплат пенсіонерам, які працюють, відбувається з 2000-го року та відбувається кожні два роки. Під час цього враховують оновлену інформацію щодо стажу.
За матеріалами Федерації професійних спілок України
Всі експерти редакції колись працювали у кадрових службах, тож знають із власного досвіду, наскільки кропітка і важлива ваша робота. А оскільки колишніх кадровиків не буває, ми раді потішити вас онлайн сервісом, який виконає самотужки частинку вашої роботи. Калькулятор допоможе при розрахунку різних періодів трудового стажу. Просто внесіть необхідні дані.
Призначення пенсії є формою соціального захисту для забезпечення гідного рівня життя людям, які вийшли за межі трудової діяльності. Умови сьогодення внесли суттєві зміни до процедури призначення пенсії у воєнний стан. Ці зміни спрямовані на спрощення процесу та забезпечення своєчасної виплати пенсій для громадян.
Українців передпенсійного віку часто цікавить запитання: якщо немає стажу, яка буде пенсія? З якого саме віку можна почати отримувати пенсію, якщо немає стажу, що робити, коли не вистачає страхового стажу, чи мають право на призначення пенсії підприємці, які досягнули пенсійного віку, - відповіді на ці запитання знайдете у статті
Незважаючи на усі виклики, певне зростання пенсійних виплат все ж відбудеться. Також буде запроваджено декілька пенсійних новацій та обговорення запровадження накопичувальної пенсії
Для виходу на пенсію у 2020 році після досягнення відповідного віку потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році досягне 35 років