НАЗК пропонує виключити з Реєстру корупціонерів тих, хто наразі боронить Україну

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Кожна подана заява буде розглядатися ындивыдуально

НАЗК пропонує виключити з Реєстру корупціонерів тих, хто наразі боронить Україну

Національне агентство з питань запобігання корупції на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що більшість записів у Реєстрі корупціонерів стосуються дрібних порушень, пов’язаних із корупцією. Приміром, порушення строку подання декларації.

Наказ про увільнення добровольця територіальної оборони

На думку НАЗК, подібний запис може значно впливати на репутацію особи, а сьогодні неприпустимо, щоб репутація захисників України була затьмарена фактом перебування в Реєстрі. Саме тому НАЗК видало, а Мін’юст затвердив, відповідний наказ.

Таким чином, громадяни України, які захищають нашу державу у складі ЗСУ, ТРО, ДСНС або інших органів у війні, мають можливість подати до НАЗК заяву про вилучення відомостей стосовно себе з Реєстру корупціонерів.

НАЗК наголошує: кожна заява буде розглянута індивідуально. Тож не варто хвилюватися, що той, хто розграбовував Україну, а зараз лише удає, що захищає країну, зможе легко відбілити свою репутацію.

Наказ про увільнення у зв’язку з призовом по мобілізації

Щоб подати заяву про виключення з Реєстру корупціонерів необхідно підготувати такі документи:

Зазначені документи необхідно надіслати на адресу НАЗК: Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, 01103.

Після того, як інформацію буде підтверджено, дані будуть вилучені з Реєстру протягом 5 робочих днів.

Колего, редакція Експертус Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Передплатіть зі знижкою 50% на пів року журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Експертус Кадри. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Відновлюємо економіку України разом ????????

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Затвердження, погодження та призначення відповідального за антикорупційну програму юридичної особи

Яким вимогам має відповідати антикорупційна програма юридичної особи? Яку назву посади передбачити в штатному розписі для особи, відповідальної за її реалізацію? Чи можна поєднати виконання цієї функції з безпосередніми посадовими обов’язками? Про це і не тільки — тут і зараз
8326

Запобігання корупції в органах державної влади і місцевого самоврядування

Ухвалене наприкінці 2014 року нове антикорупційне законодавство визначило стратегію антикорупційної політики держави, створило правові, організаційні й інституційні засади її діяльності у сфері запобігання та протидії корупції.
3831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді