
Щоб отримати дозвіл на працевлаштування іноземця, роботодавцю потрібно зібрати пакет документів і подати їх до органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення.
Трудові відносини з іноземцем
Роботодавець подає:
- заяву, в якій роботодавець підтверджує, що посада іноземця не потребує допуску до державної таємниці;
- копії сторінок паспорта іноземця з особистими даними разом з перекладом українською мовою, засвідченим в установленому порядку;
- кольорова фотокартка іноземця розміром 3,5 x 4,5 сантиметра;
- копія проекту трудового договору, посвідчена роботодавцем.
За інформацією Telegram-каналу
Управління інспекційної діяльності Держпраці у Вінницькій області
Перед прийняттям на роботу (укладанням трудового договору) необхідно перевірити у претендента наявність всіх необхідних документів та їх легітимність. Які саме документи має подати потенційний працівник та на що слід звернути увагу кадровику, перевіряючи такі документи, детально читайте у статті.
Працевлаштування іноземних громадян в Україні має свою специфіку. Оформлення на роботу іноземців з посвідкою на постійне проживання відбувається за тими ж правилами, що й самих українців. Водночас, процес працевлаштування іноземців з посвідкою на тимчасове проживання має певні особливості, які співробітник кадрового відділу зобов’язаний враховувати.
У статті детально розкажемо, як отримати дозвіл на працевлаштування іноземця та у яких випадках можливе скасування дозволу на працевлаштування іноземця