Необхідними документами громадяни мають змогу поділитися за кілька кліків у застосунку «Дія»

В управліннях соцзахисту запрацював шеринг документів із застосунка «Дія». Таку послугу реалізували завдяки інформаційним обмінам сервісу «Дія» та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Шеринг документів доступний для оформлення довідки та допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також під час отримання документа для перетину кордону людьми з інвалідністю.
«Ми продовжуємо цифровізовувати соціальну сферу, тож з часом шеринг буде доступний при оформленні й інших соцпослуг, допомог», — прокоментував заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.
В управліннях соціального захисту для оформлення допомоги ВПО чи довідки щодо наявної інформації про осіб з інвалідністю для перетину кордону людям з інвалідністю громадяни можуть поділитися копією паспорта громадянина України, картки платника податків (РНОКПП) та свідоцтва про народження, якщо мають їх у застосунку «Дія».
Щоб поділитись копією документа, потрібно виконати дії:
- Зайти в застосунок «Дія».
- Натиснути на документ, яким хочете поділитися.
- Вибрати штрихкод.
- Надати штрихкод працівнику управління соцзахисту для зчитування.
- Підтвердити запит на передачу копій документів у застосунку «Дія».
Шеринг документів пришвидшить обслуговування громадян та дасть змогу уникнути помилок, яких припускалися під час внесення персональних даних у базу.
Підвищення кваліфікації онлайн ➤ Організація кадрової роботи з дотриманням змін у законодавстві ➤ Оптимізація витрат на персонал без зауважень при перевірці ➤ Проведення кадрового самоаудиту та виправлення помилок
За матеріалами Урядового порталу
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.