Наказ про достроковий вихід з декретної відпустки

Перебуваючи у декретній відпустці, жінка має право перервати її. Про такий намір вона зазначає у відповідній заяві, на підставі якої роботодавець видає наказ про достроковий вихід з декретної відпустки. Щоб не припуститися жодної помилки, ккладіть наказ про достроковий вихід з декретної відпустки за зразком.

Вихід з декретної відпустки: 2 сценарії оформлення

Жінка має право використати відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку повністю або частинами (ч. 3 ст. 18 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР). Однак законодавство не встановлює, за скільки днів жінка має попередити роботодавця про переривання відпустки для догляду за дитиною та достроковий вихід на роботу.

Теоретично жінка може прийти вранці й повідомити, що хоче сьогодні стати до роботи. Урегулюйте у ПВТР термін, в який жінка має повідомити про переривання відпустки для догляду за дитиною.

Як оформляти документи за ДСТУ 4163:2020

Наказ про вихід з декретної відпустки достроково

СКАЧАТИ

Штрафи 2022


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді