Наказ про допуск до стажування працівника: зразок

Допуск працівника до стажування оформлюється наказом про допуск до стажування на підставі доповідної записки безпосереднього керівника.

У наказі про допуск до стажування визначається тривалість стажування та вказується прізвище працівника, відповідального за проведення стажування (зазвичай, цією особою і є безпосередній керівник робіт).

З цим наказом ознайомлюються під підпис безпосередній керівник робіт (особа, відповідальна за проведення стажування), керівник стажування (досвідчений кваліфікований працівник) та новоприйнятий працівник, який повинен пройти стажування.

Зразок наказу про допуск до стажування працівника (скачати)

Наказ про допуск до стажування працівника: зразок


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді