Зразок наказу про зняття догани

Автор
порталу «Кадровик-01»
Догана з працівника знімається автоматично, після закінчення одного року з дня накладення дисциплінарного стягнення. Щоб достроково зняти догану, необхідно видати наказ. Ми підготували для вас зразок наказу про зняття догани.

Догана як вид дисциплінарної відповідальності

Щоб зняти догану з працівника необов’язково чекати рік. Якщо особа не допустила нового порушення трудової дисципліни і до того ж виявила себе, як сумлінний працівник, дисциплінарне стягнення можна зняти достроково.

Для цього видайте Наказ про зняття догани з працівника на підставі доповідної записки безпосереднього керівника, працівника кадрової служби або інженера з охорони праці залежно від причини застосування дисциплінарного стягнення.

Зразок наказу про зняття догани достроково

Зразок наказу про зняття догани достроково

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді