Номенклатура справ відділу кадрів на 2018 рік

Щороку до 15 листопада відділ кадрів має розробити номенклатуру справ на рік прийдешній. Складати номенклатуру справ слід, керуючись правилами організації діловодства, які обов’язкові для усіх підприємств. Пропонуємо зразок номенклатури справ на 2018 рік.

Номенклатура справ 2022

Пропонована номенклатура справ ураховує зміни в законодавстві, що мали місце у 2016-2017 роках, передбачає не лише традиційні документи, які створюються у діяльності кадрової служби, а й документи з питань військового обліку і звітності, захисту персональних даних тощо. Справи, які обов’язково мають бути у відділі кадрів, виділені кольором.

Номенклатура справ відділу кадрів на 2018 рікЧитайте також: Види номенклатур справ

Примірна номенклатура справ відділу кадрів на 2018 рік

Номенклатура справ відділу кадрів на 2018 рік

СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді