Посадова інструкція менеджера з логістики

Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (КП) передбачено професійну назву роботи «Менеджер (управитель) з логістики» (код КП 1475.4). Кваліфікаційну характеристику Менеджера (управителя) з логістики (відповідні завдання та обов’язки) визначено Випуском 1 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 № 336.

Менеджер (управитель) з логістики належить до професійного угруповання 1475.4 «Менеджери (управителі) з питань комерційної діяльності та управління», передбаченого розділом «Законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі)» КП. Отже, для менеджера (управителя) з логістики передбачено, насамперед, суто управлінські функції (у т. ч. щодо безпосереднього керівництва іншими працівниками), а також організаційні та координаційні функції щодо діяльності окремих структурних підрозділів підприємства.

Посадова інструкція менеджера з логістики

Посадова інструкція менеджера з логістики
СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Перевірки Держпраці під час воєнного стану», який відбудеться 23 травня. Спікер — посадова особа Держпраці. У програмі — підстави для перевірки, як уникнути штрафів, різниця між трудовим договором і ЦПХ.

❗️Якщо хочете отримати персональну відповідь від посадової особи Держпраці, поставте запитання до 20 травня включно в чат вебінару❗️

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Перевірки Держпраці під час воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді