Зразок заяви на відпустку поза графіком

Черговість надання відпусток визначається графіком відпусток. Працівник може запланувати відпустку на наступний рік або одразу повної тривалості, або поділити її на частини. Таке рішення працівник має узгоджувати з роботодавцем.

До початку відпуски або її частини, запланованої графіком відпусток, роботодавець зобов’язаний письмово повідомити працівнику про її початок. У такому разі заяву на відпустку писати не потрібно. А наказ про надання відпустки видається на підставі графіка відпусток.

Зразок заяви на відпустку поза графікомБільше зразків заява на відпустки різних видів

Якщо працівник просить про поділ відпустки після затвердження графіка, своє прохання він викладає в заяві на відпустку. Роботодавець оформлює рішення про надання частини відпустки наказом, зазначаючи у підставі для видання заяву працівника, або відмовляє у поділі відпустки у резолюції на заяві про надання відпустки.

Зразок заяви на відпустку, яка не запланована графіком відпусток

Зразок заяви на відпустку поза графіком
Зразок заяви на відпустку поза графіком
СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Перевірки Держпраці під час воєнного стану», який відбудеться 23 травня. Спікер — посадова особа Держпраці. У програмі — підстави для перевірки, як уникнути штрафів, різниця між трудовим договором і ЦПХ.

❗️Якщо хочете отримати персональну відповідь від посадової особи Держпраці, поставте запитання до 20 травня включно в чат вебінару❗️

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Перевірки Держпраці під час воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді