Відпустка частинами: які види дозволено надавати частинами

Відпочинок є невід’ємною частиною трудового процесу. Це право гарантоване працівникам на законодавчому рівні. Тобто кожен працівник має право на отримання відпустки тривалістю — не менше 24 календарних днів. Проте необов’язково таку кількість днів використовувати одразу…

Поділ щорічних відпусток

Законом про відпустки передбачена можливість поділу щорічних відпусток частинами (основної та додаткових) на прохання працівника. Проте тільки за умови, — основна частина відпустки становитиме не менше 14-ти календарних днів.

Виробничий календар на липень 2018 рокуВам стане у пригоді: Норма робочого часу на 2019 рік

Необов’язково, щоб відпустка тривалістю 14 к. д. була першою частиною. Вона може бути і другою, і третьою і т. д.

Приклад

Щорічну відпустку працівника тривалістю 24 календарних дні можна розділити так:

  • 1-ша частина — 6 к. д.;
  • 2-га частина — 14 к. д.;
  • 3-тя частина — 4 к. д.

Зазвичай ініціатором поділу щорічної відпустки частинами виступає працівник. А роботодавець або погоджує запропонований працівником варіант поділу відпустки, або відмовляє. Також роботодавець може запропонувати свій варіант поділу.

У разі якщо ініціатором поділу відпустки буде роботодавець — це може бути визнано як порушення Закону про відпустки.

Чи підлягає поділу частинами соціальна відпустка?

Як уже зазначалося, поділ відпустки на частини передбачено тільки для щорічної основної та щорічних додаткових відпусток.

А оскільки додаткова відпустка працівникам, які мають дітей, належить до соціальних відпусток, то й правових підстав для її поділу — немає.

Поділ відпустки без збереження заробітної плати, яка надається за згодою сторін

Статтею 26 Закону про відпустки передбачено, що працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати у зв’язку з сімейними обставинами або з інших причин на термін обумовлений угодою сторін, але не більше 15 календарних днів на рік.

Така відпустка теж не належить до щорічних відпусток і, відповідно, її поділу на частини — не передбачено. Але… Законодавець обмежив сумарну тривалість такої відпустки 15-ма календарними днями протягом року. І хоча про поділ не йдеться, проте може йтися про надання певну кількість разів тривалістю, узгодженою сторонами трудового договору, у межах 15-денної тривалості. У заяві про надання відпустки за власний рахунок працівник може вказати, приміром: «Прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати за угодою сторін у зв’язку з сімейними обставинами тривалістю 1 календарний день 24 березня 2017 року», а за місяць, якщо знову виникне необхідність: «Прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати за угодою сторін у зв’язку з сімейними обставинами тривалістю 1 календарний день 25 квітня 2017 року».

Увага!

Ділити на частини не можна навчальну відпустку, відпустку учасникам бойових дій, творчу відпустку, відпустку у зв’язку з усиновленням. Про поділ не йдеться і в контексті відпустки для догляду за дитиною. Але працівник може перервати відпустку по догляду за дитиною, а через деякий час за потреби знову звернутися до роботодавця із заявою про її оформлення.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді