1 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негоду

Столична влада звернулася до організацій Києва з пропозицією оголосити у четвер, 1 березня, короткий робочий день для уникнення транспортного колапсу в місті. Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА призупинив навчальний процес у школах міста наказом № 149 від 01.01.2018.

1 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негоду

1 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негодуСкачати Наказ № 1491 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негоду

У школах скасовано навчання, дитячі садки призупиняють роботу. Як організувати роботу батьків, чи оформити їх відсутність, — варіанти розв’язання проблеми запропонували експерти журналу «Кадровик-01». Детальніше —  у консультації «Школи і дитсадки не працюють через складні погодні умови. Як оформити відсутність батьків?»

Мер Києва Віталій Кличко повідомив під час засідання Київради: «Ми звертаємося до всіх організацій міста Києва оголосити сьогодні короткий робочий день, щоб ввечері не було пікового навантаження на транспортну інфраструктуру міста Києва».

1 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негодуЧитайте також: У школі — карантин: як оформити відсутність батьків чи організувати їх роботу

1 березня практично весь транспорт Києва вийшов на маршрути. Зараз понад 670 одиниць техніки комунальних підрядників працюють на вулицях з ночі. Але поки тривають інтенсивні опади швидко прибрати сніг з доріг та тротуарів — вкрай складно.

Якщо підприємство приймає заклик Київради, має видати наказ про встановлення короткого робочого дня і довести його до всіх працівників. Згідно зі статтею 9-1 КЗпП, підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

Наказ належатиме до групи наказів з адміністративно-господарських питань, рекомендований індекс — «аг».

Важливо! Установити короткий робочий день 1 березня з повноцінною оплатою праці за цей день як додаткову пільгу за рахунок власних коштів можуть лише ті підприємства, установи, організації, що не фінансуються за рахунок бюджетних коштів.

Наказ про встановлення короткого робочого дня 01.03.2018 у Києві

1 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негоду
1 березня в Києві — короткий робочий день: скачайте зразок наказу про встановлення короткого робочого дня через негоду
СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді