Заява і наказ про продовження відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на час карантину через коронавірус

UA RU
За звичних обставин працівнику можна надати відпустку без збереження заробітної плати за сімейними обставинами та з інших причин на строк, обумовлений угодою між працівником та роботодавцем. Максимальна тривалість — 15 календарних днів (к. д.) на рік (ч. 1 ст. 26 Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; далі — Закон про відпустки)

Оскільки Уряд встановив у державі карантин, із 17.03.2020 строк відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на період карантину (далі — відпустка) може перевищувати 15 к. д.

Із 17.03.2020 Парламент доповнив статтю 26 Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР третьою частиною — відпустку можна надати на строк дії карантину.

Роботодавець не має права примушувати працівника йти у відпустку на час карантину за власний рахунок, тому що її надають за згодою сторін. Тож роботодавець, як сторона трудових відносин, може ініціювати відпустку за статтею 26 Закону про відпустки чи її продовження.

Утім, оформити чи продовжити таку відпустку правомірно, тільки якщо згоден працівник.


Якщо від надання працівникам неоплачуваних відпусток залежить виживання підприємства — поясніть їм мотивацію такої пропозиції. Наприклад, що після стабілізації ситуації це допоможе уникнути скорочень або встановлення неповного робочого часу.

Карантин продовжили до 24.04.2020. Як оформити продовження відпустки?

Працівник пише заяву.

Заява про продовження відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на час продовження карантину через коронавірус

Скачати зразок

Заява і наказ про продовження відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на час карантину через коронавірус

Роботодавець видає наказ.

Наказ про продовження відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на час карантину через коронавірус

Скачати зразок

Заява і наказ про продовження відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на час карантину через коронавірус

Як оформляти документи за ДСТУ 4163:2020


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді