Зразок Наказу про припинення дистанційної роботи через скасування карантину

UA RU
Карантин не може тривати вічно. Уряд поступово пом’якшуватиме карантин, зніматиме обмеження в роботі суб’єктів господарювання. Як припинити дистанційну роботу та повернути працівників на роботу? Можливо, частина працівників дуже добре виконує роботу дистанційно, і керівник дозволить їм і надалі працювати вдома. Як це оформити?


Ця стаття не лише відповість на нагальні запитання кадровика, а й допоможе вивести працівників із карантину.

Всі працівники повертаються в офіс

Змоделюємо ситуацію. Карантин закінчився. КМУ та органи місцевого самоврядування зняли обмеження. Громадський транспорт запрацював. Час припинити дистанційну роботу.

Узгодьте з керівником дату повернення працівників до офісу. Уточніть, чи всі працівники припиняють дистанційну роботу. Підготуйте проєкт наказу.

Керуйтеся зразком. Звісно, дати в нашому наказі умовні. Це підказка для кадровика, щоб зорієнтувати в строках.

Штрафи 2022

Наказ про припинення дистанційної роботи через скасування карантину

Скачати зразок

Зразок Наказу про припинення дистанційної роботи через скасування карантину

Наказ про припинення дистанційної роботи для частини працівників після скасування карантину

Скачати зразок

Зразок Наказу про припинення дистанційної роботи через скасування карантину

Частина працівників працюватиме дистанційно і після карантину

КЗпП дозволяє встановити режим дистанційної роботи наказом керівника лише на час загрози поширення епідемії, пандемії та/або на час загрози військового, техногенного, природного чи іншого характеру (ч. 2 ст. 60 КЗпП).

У нормальних умовах із працівником, що працюватиме дистанційно, укладають письмовий трудовий договір (п. 6-1 ч. 1 ст. 24 КЗпП). Тому з працівниками, що працюватимуть дистанційно після карантину, доцільно укласти письмові трудові договори. У письмовому договорі вкажіть, що він укладається з працівником, що працює з (вкажіть дату початку трудових відносин), та застосовується, наприклад з 25.05.2020.

Вебінар: "Вихід із карантину: як вивести працівників на робочі місця"


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді