Кадрові звіти — 2023

UA RU
Автор
порталу «Кадровик-01»
Звіти, які потрібно готувати кадровику у 2023 році, дещо змінилися. Наші експерти уже актуалізувати зведену таблицю кадрових звітів 2023.

Процедура звітування постійно зазнає змін: державні органи щороку оновлюють традиційні звітні форми, вводять нові й навіть скасовують ті, що ми здавали з року в рік.

Щороку державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації складають і подають списки громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць. У 2023 році Списки подають підприємства, де працюють юнаки 2007 року народження. Тобто ті, кому у 2024 році (рік приписки) виповниться 17 років. Скласти і подати Списки потрібно до 1 грудня 2023 року.

Списки подавайте до ТЦК, в зоні комплектування якого перебуває підприємство, або за задекларованим (зареєстрованим) місцем  проживання кожного допризовника.

Таблиця кадрових звітів у 2023 році

Не марнуйте час, перевіряючти терміни подання звітів та актуальність звітних форм. Фахівці Експертус Кадри перевірили їх за вас та підготували зведену таблицю.

Кадрові звіти — 2023

СКАЧАТИ ТАБЛИЦЮзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді