Калькулятор расчета стажа

RU UA
Автор
порталу «Кадровик-01»
С помощью калькулятора расчета стажа, вы с легкостью определите стаж работы работника на предприятии по специальности, для оплаты больничных (до 01.01.2011), для пенсии (до 01.01.2004), для надбавки за выслугу лет, с коэффициентами 1,5; 2 и 3.

Калькулятор посчитает стаж по датам принятия (перевода) и увольнения, а при необходимости — еще и суммирует в годах, месяцах, днях. Если периоды работы частично совпадают, калькулятор зачислит общий период в стаж один раз.

 

Калькулятор стажу — ваш онлайн помічник Примечание: при подсчете стажа с коэффициентом 1,5 программа округляет дробные значения не по математическому правилу (если 0,5 — в сторону увеличения), а в сторону уменьшения.

Для расчета количества календарных дней программа использует среднее количество дней в месяце — 30.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді