Присвоєне у 2006 році педагогічне звання зберігатиметься до 2015/2016 навчального року

Міносвіти роз’яснило, що педагогічне звання, присвоєне або підтверджене атестаційною комісією у 2006 році, зберігатиметься до наступної чергової атестації, яку педагогічний працівник повинен пройти в 2015/2016 навчальному році, незалежно від того, що в атестаційному листі, виданому в 2011 році, не йдеться про підтвердження відповідного звання.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України у листі від 29.07.2014 № 2/3-15-1176-14 роз’яснює, що процедура атестації педагогічних працівників розпочалася у 2010 році за правилами Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 20.08.1993 № 310, а закінчувалася в 2011 році вже згідно з новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, відповідно до пункту 5.7 якого передбачалось, що педагогічні звання присвоюються безстроково, тому атестаційні комісії у 2011 році не здійснювали відповідного підтвердження раніше присвоєних педагогічних звань. Відмінена ця норма наказом Міносвіти від 20.12.2011 № 1473, який набрав чинності з 23.01.2012.

Отже, педагогічне звання, присвоєне або підтверджене атестаційною комісією в 2006 році, повинно зберігатися до наступної чергової атестації, яку педагогічний працівник має пройти в 2015/2016 навчальному році, незалежно від того, що в атестаційному листі, виданому в 2011 році, не йде мова про підтвердження відповідного звання.

Міносвіти також наголошує, що відповідно до пункту 3.30 Типового положення педагогічне звання, присвоєне педагогічному працівнику за результатами атестації, може змінюватися тільки за рішенням атестаційної комісії.

Як оперативно передати відомості про працівників на вебпортал ПФУ

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про оголошення простою через відключення світла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком від фахівців Цифрового видавництва Експертус.
15527

Фізіогноміка — сучасний нетрадиційний метод підбору персоналу

Сьогодні до нетрадиційних методів добору працівників вдається все більше роботодавців. Застосування новітніх підходів до підбору персоналу стає ключовим фактором успіху. Не ризикуйте своїм майбутнім, наймаючи випадкових людей, зробіть ставку на професіоналів, які допоможуть вам досягти амбітних цілей.
85

Гнучка форма зайнятості: адаптація до реалій ринку праці

Гнучка форма зайнятості — це один із зручних варіантів працевлаштування як для роботодавця, так і для працівника. Сучасні умови в Україні та необхідність виїзду за кордон значної кількості громадян працездатного віку спонукають до поширення гнучкої зайнятості, яка передбачає «розмивання» основних стандартів трудових правовідносин
96

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
512440

Заява на відстрочку у зв’язку із навчанням

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку із навчанням, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
29917

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді