Переселенці мають право на допомогу по тимчасовій непрацездатності

З 14.06.2016 Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності призначає матеріальне забезпечення внутрішньо переміщеним особами при підтвердженні структурними підрозділами з питань соціального захисту населення достовірної інформації про їх фактичне місце проживання/перебування.

Київське міське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — ФСС) нагадало, що робочими органами ФСС для призначення матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, використовується Довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затверджений затверджено постановою правління ФСС від 26.12.2014 № 37 ; далі — Порядок № 37).

З 14.06.2016 набула чинності постанова КМУ «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішнього переміщеним особам» від 08.06.2016 № 365 , якою затверджено Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Отже, з 14.06.2016 при зверненні застрахованої особи за призначенням матеріального забезпечення відповідно до Порядку № 37 робочі органи ФСС призначають матеріальне забезпечення після підтвердження структурними підрозділами з питань соціального захисту населення достовірної інформації про фактичне місце проживання/

За інформацією Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
6965

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
48002

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
24678

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
107100

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
251415

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді