Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» від 16.11.2017 № 2211-VIII опубліковано сьогодні 01.12.2017 у газеті «Голос України»".
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування (п. 1 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону).
Отже, від 02.12.2017 діють зміни до переліку святкових і неробочих днів (ст. 73 КЗпП), за якими 25 грудня, Різдво Христове, стало неробочим днем, а святковий день 2 травня скасовано.
Уже цьогоріч у грудні на католицьке Різдво не працюватимемо.
Зміни у переліку свят позначилися й на балансі робочого часу за 2017 і 2018 роки.
Як працюватимемо у 2018 році і якою буде річна і місячна норма тривалості робочого часу в 2018 році — дізнавайтеся першими.
Норми тривалості робочого часу для п’ятиденки і шестиденки на 2025 рік обчислила провідний експерт із трудового законодавства Олена Петровська.
Календар кадровика на листопад 2024 — зручний спосіб, щоб тримати під рукою найважливішу інформацію та прикрасити робочий стіл і створити чудовий настрій.
За письмовим погодженням між працівником і роботодавцем незалежно від форми власності для працівника можна встановити гнучкий режим робочого часу. Гнучкий графік роботи регулюється ст. 60 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП). Які особливості має гнучкий графік роботи під час воєнного стану читайте у статті
Середину оксамитового сезону прикрасить виробничий календар на жовтень 2024. Скачайте приємний фон для робочого столу, відвідайте фахові заходи та тримайте під рукою розрахунок тривалості робочого часу у жовтні 2024.
В Україні неробочі та святкові дні 2025 року визначаються відповідно до чинного трудового законодавства. Це офіційно встановлені святкові дні, коли не працюють більшість організацій, а також неробочі дні, які можуть включати інші святкові дати або додаткові вихідні, що утворюються за рахунок переносу.