Хочете знати, скільки стажу для пенсії заробили? Зареєструйтесь на порталі ПФУ

До особистого кабінету можна зайти двома способами: за логіном і паролем, який видають фахівці в органах ПФУ, або за електронним цифровим підписом.

Директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів ПФУ Олександр Малецький повідомив, що на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України зареєстровано понад 2 мільйони користувачів.

До особистого кабінету можуть зайти усі громадяни або за логіном і паролем, який видають фахівці в органах ПФУ, або електронним цифровим підписом.

«Більш надійним є використання електронного цифрового підпису, тоді не треба приходити до органів Фонду, аби отримати логін і пароль. Електронний цифровий підпис можна отримати у сертифікованих центрах видачі ключів — фіскальній службі, органах юстиції тощо. Їх перелік є на Веб-порталі. Такий спосіб входу потрібен для ідентифікації особи та захисту її особистих даних. Ми взагалі будемо іти до того, аби отримувати усі електронні послуги за допомогою електронного цифрового підпису,» — зазначив Олександр Малецький.

У персональному кабінеті на Веб-порталі кожен отримує доступ до багатьох опцій. Зокрема, працівник може дізнатися розмір свого страхового стажу та чи сплачує роботодавець за нього страхові внески. Окрім того, зі свого кабінету можна подати звернення до органів Фонду, записатися на прийом, переглянути свою електронну пенсійну справу, якщо пенсію уже призначено.

За інформацією Пенсійного фонду України

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Чи буде пенсія, якщо немає стажу?

Українців передпенсійного віку часто цікавить запитання: якщо немає стажу, яка буде пенсія? З якого саме віку можна почати отримувати пенсію, якщо немає стажу, що робити, коли не вистачає страхового стажу, чи мають право на призначення пенсії підприємці, які досягнули пенсійного віку, - відповіді на ці запитання знайдете у статті
55902

Калькулятор стажу — ваш онлайн помічник

Всі експерти редакції колись працювали у кадрових службах, тож знають із власного досвіду, наскільки кропітка і важлива ваша робота. А оскільки колишніх кадровиків не буває, ми раді потішити вас онлайн сервісом, який виконає самотужки частинку вашої роботи. Калькулятор допоможе при розрахунку різних періодів трудового стажу. Просто внесіть необхідні дані.
116340

Пенсійна реформа: які зміни плануються

Незважаючи на усі виклики, певне зростання пенсійних виплат все ж відбудеться. Також буде запроваджено декілька пенсійних новацій та обговорення запровадження накопичувальної пенсії
76238

Пенсія за віком у 2020 році

Для виходу на пенсію у 2020 році після досягнення відповідного віку потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році досягне 35 років
5529

Стаж, набутий за кордоном: чи зараховують для лікарняних, пенсії та допомоги з безробіття

Нерідко трапляється, що на підприємстві працюють працівники, які до цього тривалий час працювали за кордоном. Чи враховувати цей період до стажу для оплати тимчасової непрацездатності, призначення допомоги з безробіття, пенсії? Які документи підтверджують страховий стаж, набутий за кордоном? Окрім відповідей на ці запитання, у статті також знайдете перелік країн, з якими Україна уклала відповідні міжнародні договори.
8670

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді