Статистичну звітність можна подавати до будь-якого органу статистики

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Державна служба статистики України наказом від 16.11.2015 № 331 дозволила респондентам подавати статистичну звітність до будь-якого територіального органу служби та затвердила зміни до деяких форм державних статистичних спостережень з метою оптимізації структури та скорочення чисельності працівників територіальних органів служби

Державна служба статистики України наказом від 16.11.2015 № 331 дозволила респондентам подавати статистичну звітність до будь-якого територіального органу служби та затвердила зміни до деяких форм державних статистичних спостережень з метою оптимізації структури та скорочення чисельності працівників територіальних органів служби.

Зміни стосуються таких форм державних статистичних спостережень:

  • № 1-послуги (квартальна) «Звіт про обсяги реалізованих послуг», затверджена наказом Держстату України від 19.11.2014 № 350;
  • № 1-ПВ (місячна), № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці», затверджених наказом Держстату України  від 21.07.2015 № 172;
  • № 1-Б (річна, квартальна) «Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами», затвердженої наказом Держстату України від 07.07.2012 № 286;
  • № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держстату України від 12.06.2015 № 149;
  • № 7-тнв (рiчна) «Звiт про травматизм на виробництвi у 20__ роцi», затвердженої наказом Держстату України вiд 18.08.2014 № 242.

Нагадаємо, що раніше зазначені форми подавали до органу державної статистики за місцезнаходженням/місцем здійснення виробничої діяльності, Головному управлінню регіональної статистики тощо.

 

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Експертус Тиждень», редактор «Експертус Кадри»

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Позитивний HR-бренд: ключ до успіху

У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
87

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
5996

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
1018

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
530568

Калькулятор стажу — ваш онлайн помічник

Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
124009

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді