Заробітна плата понад 43 000 грн. Київський міський центр зайнятості назвав найбільш оплачувану професію в столиці.
Відповідно до інформації, наданої роботодавцями Київському міському центру зайнятості (далі — КМЦЗ), професія директора департаменту (за Класифікатором професій) наразі є найбільш оплачуваною у столиці.
Знайти правильну назву професії у Класифікаторі професій
Працівник, що обіймає таку посаду на державному або приватному підприємстві, може розраховувати на заробітну плату понад 43 000 грн. Найвищим є рівень зарплат у сфері телекомунікацій та банківської діяльності. Оплата праці таких топ-менеджерів мінімум втричі перевищує середню зарплату в Києві.
Водночас КМЦЗ зазначає, що в умовах економічного зростання є дефіцит досвідчених керівників у столичних компаніях. Попит не задовольняє пропозицію.
Нагадуємо, що реформа державної служби, розпочата 2016 року прийняттям Закону України від 10.12.2015 №889-VIII «Про державну службу», передбачає відкритий конкурс на керівні посади у держустановах та підприємствах державної форми власності.
Нині в державних установах проводяться десятки кадрових конкурсів. Громадяни з усієї країни, що відповідають професійним вимогам вакансій, можуть пропонувати свою кандидатуру.
Укладення будь-якого трудового договору оформлюємо наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про прийняття працівника на роботу.
Під час прийняття на сезонну роботу, працівник має насамперед написати заяву. Обов’язково у такій заяві потрібно вказати про сезонний характер роботи.
Трудовим законодавством передбачено можливість працевлаштовувати працівників на сезон. Однак, трудовий договір з сезонними працівниками викликає низку питань у роботодавців. Як оформити трудові відносини із сезонними працівниками? Як має виглядати трудовий договір з тимчасовими працівниками (зразок)? Відповіді на ці питання та всі секрети укладення трудових договорів із сезонними працівниками — у статті.
Сезонна робота — це одна з найбільш поширених форм працевлаштування в різних сферах діяльності, таких як сільське господарство, будівництво, туризм, роздрібна торгівля та інші. Вона є чудовою можливістю для працівників знайти тимчасову зайнятість, а для роботодавців — вирішити питання з підвищеною потребою у працівниках у пік сезону. Однак процес найму сезонних працівників має свої особливості, а відпустка на сезонній роботі викликає низку питань. Усе про оформлення відпустки сезонним працівникам – у статті.
КМУ від 28.03.1997 № 278 визначає сезонні галузі та сезонні роботи